Co nás čeká..

Vánoční oddílová besídka

Ahoj kamarádi.
Letošní oddílový rok nám moc hezky nezačal. Vlastně jsme se ani pořádně nestačili sejít a už bylo zakázáno se scházet. Přišli jsme i o společné podzimní prázdniny v Mikulově. Situace se u nás v ČR snad již obrací k lepšímu a tak budeme doufat, že se snad také budeme moci setkat osobně.


V každém případě počítáme s akcemi, které nás čekají ve vzdálené budoucnosti, ale i s těmi, které by snad mohly proběhnout ještě třeba letos. Proto se objevila v „Akcích bude“ i Vánoční oddílová besídka. Pokud situace a opatření v ČR v tu dobu dovolí, proběhla by v úterý 22.12.2020. V úterý je poslední den školy a od 23.12. jsou prázdniny.
Třeba se ale setkáme i dříve, což by bylo úplně skvělé. Doufám, že minimálně při nějaké akci venku se shledáme co nejdříve. Na viděnou s vámi se těší Matěj
A slovo na závěr. Udělám to jako přihlašování na akci. Kdo si přečetl a chtěl by se zúčastnit, napište mi a já vás dopíši mezi přihlášené účastníky. Ať se nás mezi přihlášenými objeví co nejvíce... :o)

| Autor: Matěj | Vydáno dne 17. 11. 2020 | 1200 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
LP 2020 - Adršpach od Jiřky - 48
LP 2020 - Adršpach od Jiřky
zobrazení: 638
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server