Aktualizace stránek provedena ve středu 29. července 2020

Co nás čeká..

Aquapalace Praha

Ahoj kamarádi, kamarádky, přátelé.
Na základě poptávky na poslední Klubovce bychom se mohli podívat do Prahy do Aquapalce. No a na základě vašeho hlasování vyšel nejpřijatelnější termín v sobotu 18. července 2020. Uspořádáme tedy v tento den výpravu do Prahy. Další info v článku:

Pojedeme busem Studentem tam a FlexiBusem zpět. Sraz před odjezdem bude v 5:20 na zastávce Sokolov - Těšovice. Návrat do Sokolova (do Těšovic) ve 23:35!

Cena: Plná cena (pro cizí): 600,- Kč; Pro členy Kapky: 350,- Kč; Kdo má LVK, platí jen: 200,- Kč; + lze použít ještě Zlaté a Stříbrné cihly do hodnoty 50,- Kč. (Zlatá: 50,- Kč, Stříbrná: 10,- Kč)

V ceně je doprava do Prahy a zpět, jízdné po Praze a celodenní vstupné do Aquapalace.

Musíte si s sebou vzít pořádnou svačinu, pití, případně nějaké peníze navíc na jídlo (je draho) a také, pokud byste si chtěli připlatit nějakou extra atrakci. (Ale pokud se domluví většina, určitě Vám nejméně polovinu na jednu atrakci ještě přispějeme.)

Přihlášení je nutné co nejdříve!!! Nemohu zaručit, že i pro pozdější přihlášení (zaplacení) bude volná jízdenka do autobusu. Proto neváhejte! :o)) Přihlásit možno obvyklými kanály: SMS, WhatsApp, Messenger, email, Návštěvní kniha. Také prosím rovnou o zaplacení celé částky. A opět možno na účet, nebo osobně.


| Autor: Matěj | Vydáno dne 02. 07. 2020 | 87 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
JP 2011 - 109
S čerty nejsou žerty
zobrazení: 1469
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server