Aktualizace stránek provedena 24. září 2023
Klubovka

Další Klubovka v oddílovém roce 2023/2024 bude v pátek 29. září od 16:00 do 18:00 hodin

Pokud to bude pro někoho první Klubovka, tak mohou přijít i rodiče, kde jim vysvětlíme vše potřebné.

V sobotu 30. září je v plánu výprava na rozhlednu u Chebu

Celooddílová hra

Obrázky do celooddílové hry - Šestý vítěz

25. června 2009: Posledním, šestým výhercem tipovací hry: "Poznej co je na obrázku" se stala Barava. Správnou a přesnou odpovědí bylo, že na obrázku je Loketský hrad a okolí hradu. Barava  tedy získává 6 bodů. Protože Myšák již dříve správně jako první odhalil že se jedná o město Loket, získává také 3 body. 
  Chcete-li si opět prohlédnout, jak se obrázek měnil, otevři celý článeček...

V pořadí již šestý obrázek do naší oddílové bodovací hry. Takhle vypadala postupná přeměna:


8. června 2009: Pátým výhercem naší tipovací hry: "Poznej co je na obrázku" se stala Naty. Dlouho se snažila a nakonec správně rozuzlila, kdo je vlastně na obrázku z Plohnu. Před Naty ještě mimo soutěž správně zodpověděla Mirča. :o)
V pořadí již pátý obrázek do naší oddílové bodovací hry. Takhle vypadala postupná přeměna:
  

31. května 2009:
Máme dalšího vítěze. Nestačilo napsat třeba: "Pekáč plný jídla z Velikrávy." :o) Ve čtvrtém kole naší hry obrázkové soutěže jako první odpověděla Bára, že na obrázku je rizoto z Velikrávy. Získala 5 bodů. Nicméně obrázek zůstal na stránkách dál, pro dalšího soutěžícího, který by jej ještě více přiblížil. Stalo se tak dnes, když Simča správně uvedla, že na obrázku je zeleninové a masové rizoto v pekáči z Velikrávy a u něj stojí Žabikuk. Simča dostává 4 body. Jinak mimo soutěž ještě správně napsaly odpověď  Veronika a Žabikuk.
   V pořadí již čtvrtý obrázek do naší oddílové bodovací hry. Takhle vypadala postupná přeměna:


18. května 2009: V pořadí již třetím výhercem naší tipovací hry: "Poznej co je na obrázku" se stává Anička. Jako první poznala, že na obrázku je "Krteček s myškou v autíčku". Před Aničkou ještě mimo soutěž odpověděla Markéta, která správně uvedla ještě detail, že vedle nich je také pampeliška. Správnou odpověď dodala i Veronika (ta větší), ale jak sama přiznala, pozvala si na pomoc odbornici.. :o)
  V pořadí již třetí obrázek do naší oddílové bodovací hry. Takhle vypadala postupná přeměna:


  3. května 2009: Dalším vítězem, respektive vítězem ve druhém kole naší obrázkové poznávací hry se oficielně stává opět Bára. Získává 7 bodů. I když je nutno podotknout, že mnohem dříve (mimo hru) mi správnou odpověď poslala nejpre Markéta a za necelou hodinu Mirča. A to dokonce již 29.4. Chcete-li vidět alespoň částečnou přeměnu, podívejte se...
Správná odpověď byla: "Indiana Jones". Většina zná z naší oddílové nástěnky, nebo dokonce z trička... Ukázka přeměny pro druhý obrázek:


  26. dubna 2009: Prvním vítězem v poznávací hře se stává Bára. Stačil jí první obrázek a odhalila, že na obrázku je klobouk. Chcete-li vidět alespoň částečnou přeměnu, podívejte se...

| Autor: Matěj | Vydáno dne 25. 06. 2009 | 3381 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
LP 2014 - první týden - 93
LP 2014 - první týden
zobrazení: 1283
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server