Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Celooddílová hra

Zhodnocení roku 2007/2008 v číslech

Ještě dlužím zhodnocení celého oddílového roku 2007/2008. Přeci jen jsme pár akcí spolu zažili, proběhlo pár schůzek. Nabízím tedy stručné informace o našich aktivitách.

  Letos proběhly volby rádců. Trošku se nám to protáhlo a výsledky byly známi na Vánoční besídce. Před besídkou jsme se ale v září zúčastnili pochodu „Sokolovská padesátka“, někteří zamířili na republikové finále Indiánské stezky, využili jsme i pozvání na „Habartovské toulky“. Myslím, že suprovou akcí byl Duhový most v Šumperku, kam se vydalo dokonce 14 členů. Program byl moc pěkně připraven a náš hvězdný tým SG 104 si rozhodně nevedl špatně. Velmi populárním se stal Noční výsadek z Mariánských Lázní. Atmosféra skvělá, fontána zpívající, poklady na cestě přichystané. Všichni zkrátka potěšeni z úžasného výkonu. Putování po stopách lesních skřítků, které připravoval Smajlík, se nám nezdařilo, tak jsme si alespoň zařádili v klubovně. To už jsme se ale těšili na Halloweenskou párty v režii Žabikuka a Míi.
  Po CVVZ v Třešti jsme uspořádali Deskové hry u nás v klubovně. V prosinci kolem Mikuláše nechyběla samozřejmě návštěva aqvaparku ve Weidenu spojená s prohlídkou Vánočních trhů. V tu dobu už aktivně pracovala Žabikuk a proběhlo několik schůzek starších. Těsně před Vánoci jsme uspořádali turnaj ve stolním tenisu a v tomto kalendářním roce na nás čekala už zmiňovaná Vánoční besídka.
  Čas povánoční otevřela nová Anička nazvaná „Sylvestr narubi“. O náplni této akce by bylo asi zbytečné psát. Počasí si s námi docela dobře zahrávalo a tak velmi komplikovaně proběhla tradiční akce „Sběr jahod“ Nicméně o to více jsme si tento den užili. To však na dveře klepala další tradiční akce našeho oddílu a to prázdniny v Krásné Lípě. Tentokrát s logem „Návratu do budoucna“. Zde samozřejmě nechyběla návštěva Libereckého centra Babylon, o kterém je zbytečné cokoliv psát. Prostě suprové. Velmi brzy potom jsme se vydali do Broumovska na Velikrávu. I když docela malý počet, 11 lidí si užilo moc pěkný prodloužený víkend.
  V dubnu jsme se rozhodli pro další návštěvu aqvaparku ve Weidenu. Ten nás nikdy nezklame. Tento měsíc jsme ještě zvládli „Malou výpravu do lázní“. Moc pěkně se nám šlapalo a krafalo. :o) Výpravu do Prahy se nám pokusilo zkazit počasí, ale naštěstí jeho chapadla nejsou nekonečná. I když nám program pěkně narušilo a my jsme kvůli dešti nemohli na bobovou dráhu, i tak jsme přeci jen nějaký ten zážitek domů odváželi.
  I letos jsme se vydali do Postoloprt na rýžování Českých granátů. Naše smolné pololetí opět poznamenalo počasí, ale k potůčku jsme se přeci jen dostali a někteří si odnášeli docela pěkné kousky našich překrásných červených polodrahokamů. Tuto akci, stejně jako výpravu do Prahy jsme uspořádali společně s dětmi z Loketské školy díky Veronice. Ke konci roku nás ještě čekal jeden primový víkend na Sluníčku, kam se také moc rádi vracíme. Počasí nám přálo, společnost víc než kamarádská. Co může trhnout snídani v trávě mezi přáteli.
  Tak ještě rychle jednou do Weidenu za koupačkou, která se proměnila v koupání ve Františkových Lázních. Den nám to ale rozhodně vůbec nezkazilo. Někteří odvážlivci se ještě dostavili na Indiánskou stezku a zbývá nám poslední akce a tou je „Ukončovačka“. Bohužel stejně jako před dvěma roky se na nás z nebes sneslo něco absolutně nečekaného a zběsilého. Byli jsme nuceni utéct domů a řádně se usušit.

Vyhodnocení se nám tedy moc nepovedlo, tak alespoň pro všechny stručně:

V oddílové bodovací hře dopadlo umístění následovně:
1. místo – Smajlík (251 bodů); 2. místo – Daneček (231b); 3. místo – Mirča (211b)

Docházku jsme zakončili s těmito výsledky:
1. místo – Smajlík (44 setkání, 92%); 2. místo – Daneček (38 setkání, 79%); 3. místo – Pajda (36 setkání, 75%)

Nejen prvním třem gratulujeme a také ještě rozhodíme odměny. Ti, co jedou na letní výpravu, se opravdu mají na co těšit... Vydělají na tom nejvíce.

Další místa jsou uvedena na následujícím odkazu „Vyhodnocení roku 2007/2008“

Celkem jsme měli 48 schůzek, na kterých bylo více než 517 děckodní.

Myslím, že každý si může udělat obrázek sám, ale když k výčtu akcí, které jsem se tady pokusil vypsat, a trošku zhodnotit, si přičteme Klubovku konanou každý pátek, myslím, že jsme rok neproflákali a nemusíme se stydět za to, že se toho i dost nepovedlo a nestihli jsme plno aktivit. Bohužel třeba i celooddílovou hru. Alespoň máme co zlepšovat a na co se těšit příští rok. Já osobně byl docela spokojen. A snad tedy ten příští rok bude stejně „kvalitní“, nebo tedy spíš ještě lepší.
Teď už nepotřebujeme kritiku, ale pomoc… :o)


| Autor: Matěj | Vydáno dne 05. 07. 2008 | 3053 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Jedeme nakupovat 2016 - 33
Předvánoční KV 2016
zobrazení: 1500
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server