Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Vážení a měření členové oddílu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení a měření členové oddílu. Každou chvíli dostávám e-mail, nebo jen dotaz ústní, že se nemůžete přihlásit, že nevidíte tento článek, že se nemůžete dostat na tuto anketu, že nemůžete stáhnout onen soubor... atd.
Na 99% je to tím, že už nejste členy oddílu. Tedy myslím virtuálními členy oddílu. Vysvětlení:
Každý, kdo zavítá na naše stránky je "jen" čtenář a má Level 1. Ten toho moc nemůže...
Kdo se zaregistruje, má automaticky Level 2. Pak vidí o něco málo více na stránce, může psát komentáře...
Pokud se zaregistrujete, nebo se stanete členem oddílu, nebo dáte novou přihlášku a podobně.. Zkrátka, pokud patříte do Levelu 5, nebo 4 (jako Bývalí členové), nobo Level 3 (jako kamarádi), pošlete mi pro jistotu vždy e-mail, že to jste  vy.. :o)) Je jasné, že ten, kdo má nejvyšší číslo, má také největší práva... Může číst všechny články, hlasovat ve všech anketách, stahovat všechny soubory, vidí všechny akce... Tak takhle to je.
  Pokud zapomenete heslo, tak prostě navštivte odkaz Personalizace (Přihlášení/úpravy - černý odkaz po Menu) a nechte si na Váš e-mail poslat heslo nové. Protože pokud to vyřešíte jako "někdo" tím, že se zaregistrujete znovu, tak potom jste vlastně "spadli" do nižšího Levelu = Levelu 2 (registrovaní čtenáři). Omlouvám se, ale není v mých silách pořád dokola pročítat všechny čtenáře a stále se dívat, jestli náhodou třeba Smajlík (to je jen příklad) není zaregistrovaný desetkrát a které to přihlášení vlastně platí... Zároveň doporučuji při registraci vyplnit všechny údaje (právě i včetně e-mailu). Protože pokud e-mail nevyplníte, nebo si ho vymyslíte, tak se nového hesla při zapomenutí nedočkáte.. nemusíte se bát, váš e-mail ostatní stejně neuvidí!
  Tak snad to tak stačí. Díky Matěj

Náhodný obrázek
LP 2016 - 138
LP 2016
zobrazení: 963
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server