Krásná Lípa 2020

Autor: Dominik Korel <dominik(at)kapka.cz>, Téma: Zprávy a zprávičky z akcí, Vydáno dne: 01. 03. 2020

Jarní prázdniny s Kapkou stojí za to zažít na vlastní kůži.

Zdravím přátelé kamarády, kteří si udělali čas, aby si přečetli tento článek.
  Kde bych jen začal. I když jsem moc nedoufal, že bych jel na JP 2020 kvůli škole, která mi úplně neumožňuje mít některé prázdniny, tak jsem rád, že jsem na konec jel a mohl prožít Jarní prázdniny s lidmi, které mám rád.
  Ze začátku to byl stres a panika, nevěděl jsem, jestli vše zvládnu a zda se dokážu připravit na vše, co může nastat. Přiznám se, že jsem to celkem flákal - nějakou přípravu. Nakonec jsem to spolu s ostatními vedoucími zvládl, velké díky patří Matějovi, který byl mojí oporou a i přes to všechno zařídil, aby jsme se vypravili do Lípy a pořádně najedli. Další super opora byl Pepča, který i přesto, že mě občas štval, tak mi hodně pomohl. Pak Bulda, který se mi vždy snažil vyjít vstříc.
  Největší díky ale zaslouží děti, které do Lípy jely s námi, musely vydržet neustálé komandovaní atd.... Se všemi jsem si to moc užil, poznal nové přátelé a naučil se několik dobrých věcí do života. Doufám, že se se všemi brzy uvidím, bylo fajn s vámi trávit 7 dní, 24h. Občas jste mě doháněli k šílenství, ale také jste mi dokázali zlepšit náladu, když jsem potřeboval. Doufám, že jste si Lípu užili stejně jako já, a že se s vámi zase uvidím na nějaké další akci. Bylo mi ctí pro vás připravit jarní prázdniny a děkuji, že jste prožili ty nádherné dny se mnou.

PS: Pro ty, co váhají jestli s námi někam jet, slibuji, že zážitek s naší skvělou bandou je k nezaplacení, a že si odnesete do života nejen hodně užitečných věcí, ale také nezapomenutelné vzpomínky.

Tak zas příště - váš kamarád
Dominik :)